human resources management consulting

REKRUTACJA

Jest to wciąż jedna z głównych specjalizacji firmy. Wiemy jak ważne jest dobranie kluczowych osób dla organizacji. Wiemy też, że nie jest to proste zadanie. Zajmujemy się jednak tym od ponad 25 lat i potrafimy dokonać właściwej analizy przyczyn z powodu których pojawiła się potrzeba rekrutacyjna i znaleźć na nią odpowiednią odpowiedź. Uważamy też, że bardzo ważne jest, aby nasz Klient był właściwie reprezentowany w rynku przed potencjalnymi kandydatami. Z tego powodu projekty rekrutacyjne są zawsze prowadzone przez konsultantów z ponad 15 letnim doświadczeniem.

RAPORTY RYNKOWE

Huberts Mozes & Partners to nie tylko rekrutacja, ale również bardzo duża wiedza z zakresu funkcjonowania poszczególnych sektorów rynku. Od ponad 20 lat realizujemy badania rynku na zlecenie naszych Klientów. Specjalizujemy się w szytych na miarę rozwiązaniach, w których ważna jest jakość i precyzja. Nasze raporty pomagają podejmować kluczowe decyzje związane z rozwojem firmy, tworzeniem struktur, ich optymalizacją, systemami wynagrodzeń czy wkraczaniem na nowe rynki.

Bardzo często łączymy badania rynku z późniejszymi procesami rekrutacyjnymi biorąc pełną odpowiedzialność za powodzenie złożonych projektów.

DORADZTWO STRATEGICZNE

Od ponad 15 lat firma Huberts Mozes & Partners świadczy zaawansowane usługi związane z doradztwem strategicznym w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Wykorzystujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie, aby wspomóc naszych Klientów w sposób kompleksowy i odpowiedzieć na bardzo złożone pytania związane z organizacją, jej rozwojem i funkcjonowaniem. Szczycimy się tym, iż po naszej stronie projekty są prowadzone przez konsultantów, którzy posiadają minimum kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w najbardziej uznanych firmach z różnych branż. Łączymy wiedzę rynkową z obszaru human resources z doskonałym zrozumieniem tego jak funkcjonują złożone organizacje i jakie mają potrzeby związane z rozwojem. Miernikiem naszego sukcesu są zawsze obiektywne, twarde parametry związane z rozwojem firmy, zwiększeniem sprzedaży, wydajności pracy czy zdobyciem rynków zbytu.

Scroll to Top