Huberts Mozes & Partners jest firmą pochodzącą z Holandii i specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych usług z zakresu doradztwa personalnego w Centralnej i Wschodniej Europie. Od samego momentu założenia, szybko stała się jedną z największych firm rekrutacyjnych w tej części kontynentu dzięki niezwykłej dbałości o jakość świadczonych usług.

Polski oddział Huberts Mozes & Partners został założony w 1998 roku i od początku zdobył zaufanie klientów jako solidny i rzetelny partner w najtrudniejszych nawet projektach z zakresu doradztwa personalnego. Było to możliwe dzięki niezwykle precyzyjnemu i dokładnemu doborowi konsultantów z wieloletnim doświadczeniem, cieszących się zaufaniem Klientów. Warto nadmienić, że rotacja konsultantów w firmie Huberts Mozes & Partner bliska jest 0 %. Dzięki temu wiedza przekazana przez Klientów może być w pełni wykorzystywana w kolejnych projektach.

Z czasem firma Huberts Mozes & Partners wykształciła trzy główne działy specjalizujące się w określonych kategoriach stanowisk. Dla lepszej identyfikacji dwa z nich przybrały osobne nazwy. Są to:

Huberts Mozes & Partners

Ta część firmy, która pozostała przy oryginalnej nazwie zajmuje się rekrutacją osób na stanowiska średniego i wyższego szczebla zarządzania. Tutaj również pracują konsultanci dysponujący wiedzą umożliwiającą doradzanie Klientom w sprawach związanych z innymi zagadnieniami z zakresu human resources.

Innovation Recruitment

Innovation to wyspecjalizowany zespół konsultantów zajmujących się poszukiwaniem kandydatów na wszystkie stanowiska menadżerskie, specjalistyczne i handlowe w ramach rynku informatyki, telekomunikacji i nowych technologii.

Go Up Search & Selection

Poszukuje osób na stanowiska specjalistyczne oraz niższe stanowiska managerskie. Zajmuje się również całą obsługą ogłoszeniową, od prostej publikacji ogłoszeń aż do koordynacji dużych projektów selekcyjnych na terenie całego kraju.